O nás

Jsme poradenská firma z Prahy. V rámci širokého portfolia služeb se věnujeme činnostem z oblasti public affairs, monitoringu, networkingu, government relations, strategickému a odbornému poradenství. Pomáháme firmám nacházet odpovědi na zásadní otázky jejich směřování a dalšího rozvoje, vytváříme jasné a unikátní strategie a ukazujeme cestu, jak je následně realizovat. Komplexní zadání našich klientů řešíme efektivně a cílevědomě. V roce 2018 jsme dosáhli obratu 22 milionů korun.

Jsme součástí holdingu Group of Node,který vznikl v roce 2018. Holding sdružuje úspěšné společnosti, jejichž majitelem a většinovým investorem je podnikatel David Snášel. Portfolio firem zahrnuje mimo jiné provozování digitální reklamy, energetiku, reality, produkční a poradenské služby, informační technologie a výrobu organických hnojiv.

To, jací jsme, jak pracujeme a komunikujeme s našimi klienty, je odrazem právě osobnosti Davida Snášela, který v sobě kombinuje úspěšného obchodníka, stratéga a komunikátora, manažera s neobyčejným nábojem. David má talent vycítit obchodní příležitosti, otevírat dveře u nových klientů, tvořit strategické plány a nebojí se dělat zásadní a finančně náročná rozhodnutí. Umí se obklopit týmem zkušených odborníků, kteří jeho vizím dávají reálnou podobu.

„Věřím sám v sebe. Řeším problémy i netradičně. Nemám strach ze selhání. Ignoruji pochybovače. Dávám do práce vše a zároveň vracím zpět.“ Davidova slova ctíme i my v Black Consultingu.